Tel: 601 54 21 76

studniówki

Studniówka

Pamiętaj!…. Studniówka to pierwszy poważny bal.

 – Czas trwania filmu 1,5 godz. Gotowy film zawiera: czołówkę, przedstawienie klasy filmowane na lekcji wychowawczej, reportaż z Balu Studniówkowego, wywiady, skrót z najciekawszych momentów w formie teledysku. Do każdej płyty dodajemy zdjęcie grupowe klasy gratis.
W czasie studniówki wykonywane są zdjęcia, które będą wystawione na stronie internetowej w formie slajdu oraz galerii. Zdjęcia te będzie można wykupić w siedzibie firmy Studio Mediaclip.

Studniówka

…Doświadczenie gwarantem dobrej jakości…

Nasza doświadczona ekipa operatorów kamer zapewni dynamiczny sposób filmowania co sprawi, że po latach chętnie będziecie wracać do wspomnień  Balu Studniówkowego.

Używając podczas filmowania stabilizacji obrazu floatcam gwarantujeny dobrą jakość oglądanego filmu, a bezprzewodowe rejestratory dźwięku sprawią, że nagrany głos będzie krystalicznie czysty i wyraźny.

Realizacja wielokamerowa filmu

Realizacja filmu ze studniówki odbywa się przy użyciu kilku kamer, dzięki temu możemy zaoferować Państwu profesjonalnie zmontowany film ze studniówki, w którym jest wykorzystanych wiele różnych ujęć każdego uczestnika.


Cennik filmowania studniówki
Przyporządkowany 1 kamerzysta do każdej klasy

40 zł za płytę ( min. 20  zakupionych płyt przez klasę )

Czas trwania filmu 1,5 godz. Gotowy film zawiera: czołówkę ,przedstawienie  klasy filmowane na lekcji wychowawczej,  reportaż z Balu Studniówkowego,  skrót  z najciekawszych momentów w formie teledysku.  Do każdej płyty dodajemy  zdjęcie grupowe klasy gratis.

Filmowanie dwoma kamerami, obraz miksowany i nagrany jeden wspólna film z całej studniówki

Przy zamówieniu minimum 40  płyt  – cena 35 zł za płytę

Przy zamówieniu minimum 70  płyt  – cena 30 zł za płytę
Czas trwania filmu 1,5 godz. Gotowy film zawiera: czołówkę, przedstawienie  klasy filmowane na lekcji wychowawczej,  reportaż z Balu Studniówkowego,  skrót  z najciekawszych momentów w formie teledysku.  Do każdej płyty dodajemy  zdjęcie grupowe klasy gratis.

 

 © 2013 MediaClip - Fotografia i Film Strona główna Oferta Polecamy Portfolio Kontakt